• Главная
  • Уведомление о конфиденциоальности
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПОВОДЖЕННЯ З ОСОБИСТОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вірлпул Україна», компанія заснована згідно із законодавством України, зареєстрована за адресою Україна, 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42-44 та внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб із реєстраційним номером платника ПДВ №358512926557 (далі іменована Whirlpool, «ми», «нас», «наш»), виступаюча в ролі оператора персональних даних та входить до групи компаній («Whirlpool Group») зобов’язується забезпечити захист і конфіденційність вашої особистої інформації (визначення „особистих даних” подане в наведеному законі про захист даних), яка подається для цілей, зазначених нижче. Отже, це повідомлення інформує вас про те, яку особисту інформацію ми збираємо, як вона обробляється та з якою метою, а також, як ви можете скористатися своїми індивідуальними правами на доступ, оновлення, виправлення чи видалення такої інформації.

ЧОМУ Й КОЛИ МИ ЗБИРАЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ ТА ПОВ’ЯЗАНИЙ ІЗ ЦИМ ПРОЦЕС

Ми оброблятимемо Особисті дані, які ви надасте, коли ви зареєструєте придбаний вами виріб, а також у момент, коли ви звернетеся до нас по інформацію чи допомогу, або в процесі придбання виробів Whirlpool в інтернет-магазині, лише в межах необхідності для досягнення цілей, викладених у цьому повідомленні. Якщо Whirlpool для досягнення її цілей не потрібно обробляти особисту інформацію у формі, вона зобов’язується деідентифікувати її та видалити для таких цілей особисті ідентифікатори.

Ми зберемо надані вами ваші Особисті дані, щоб відкрити обліковий запис на ваше ім’я, та/або заповнити реєстраційну форму вашого виробу, та/або сконтактувати з вами, та/або заповнити „бланк замовлення”, який ви подаєте нам для придбання виробу.

Ви не зобов’язані заповнювати й подавати реєстраційну форму виробу, до якої відсилає це повідомлення, проте візьміть до уваги, що в разі вашої відмови подати повністю заповнену форму є імовірність, що ми не зможемо задовольнити ваші запити чи належним чином надати вам послуги. Це також може перешкодити надсиланню інформації, яка, на нашу думку, може бути для вас цікавою чи корисною, як-от інформація про подовжені гарантії на придбаний(і) вами виріб(оби).

Окрім того, якщо ви надаєте нам особисту інформацію, яка стосується ваших родичів, друзів або третіх сторін, то підтверджуєте й гарантуєте, що отримали відповідну згоду від цих третіх сторін на розкриття нам такої особистої інформації для використання в цілях, визначених у цьому повідомленні.

ЩО МИ РОБИТИМЕМО, КОЛИ ЗБЕРЕМО Й ОБРОБИМО ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Коли ми отримаємо особисту інформацію, Whirlpool обробить її для таких цілей:

  • Керування стосунками з вами в результаті придбання вами виробу, ведення записів і відстеження нашого спілкування й листування з вами, дотримання будь-яких дотичних правових вимог, а також внутрішніх бухгалтерських, адміністративних і податкових вимог, процесів та політик.
  • Надання іншим компаніям Whirlpool Group для використання в цілях, описаних у цьому повідомленні. Перелік компаній Whirlpool Group доступний на вимогу.
  • Надання нашим ретельно обраним партнерам, за вашою наданою заздалегідь згодою, для використання в цілях, описаних у цьому повідомленні. Перелік партнерів доступний на вимогу.
  • У маркетингових цілях, за вашою наданою заздалегідь згодою та/або в межах, дозволених іншими правовими підставами та виправданнями.
  • Забезпечення вас інформацією, про що детально йдеться в наступному розділі цього повідомлення.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВАС ІНФОРМАЦІЄЮ

За умови вашої згоди, якщо це не дозволено іншими правовими підставами та виправданнями, ми можемо використовувати особисту інформацію для надсилання вам електронною поштою, в SMS чи MMS (й іншими електронними засобами), факсом, поштою чи телефоном повідомлення такого характеру:

  • Маркетингові матеріали про новинки й подарунки, інформацію про виріб або випуск нових виробів, просування виробів/торговельні пропозиції або торговельні пропозиції в режимі онлайн (пристрої, приладдя, споживчі товари) від Whirlpool та (інших членів Whirlpool Group), а також тих із вибраних комерційних партнерів, список яких доступний на вимогу, які, на нашу думку, можуть вас цікавити.
  • Маркетингові й комерційні пропозиції та повідомлення (наприклад, інформаційні бюлетені) про подовжені гарантії, надані Whirlpool, на вироби, які ви зареєстрували, чи якими зацікавилися. Такі гарантії можуть бути надані, надійним комерційним партнером Whirlpool;
  • Запрошення до участі в опитуваннях щодо виробу чи служби роботи з клієнтами.
  • Запрошення до участі в розіграшах призів, конкурсах та іграх, ярмарках, демонстраціях виробу чи приготування.

Якщо ви хочете відмовитися від отримання маркетингових матеріалів, які ми можемо вам надсилати, чи пов’язаної діяльності, описаних вище, це можна легко зробити, виконавши вказівки з відмови від підписки, вказані в маркетинговому повідомленні, чи звернувшись до нас: Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 42-44

ХТО ПОБАЧИТЬ ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Особиста інформація буде зібрана й оброблена для наведених вище цілей нашим персоналом під час виконання адміністративних, бухгалтерських і маркетингових завдань, а також завдань із просування, обслуговування клієнтів, адміністрування систем ІТ, управління, догляду та розвитку, маркетингу, проведення опитувань і компаній із просування, які мають стосунок до цілей, описаних у цьому повідомленні. Ваша особиста інформація зберігатиметься у базах даних Whirlpool Group і в базах даних, керованих через зовнішніх постачальників, з якими Whirlpool Group уклала відповідну угоду. Ці бази даних розташовані на території Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки (США). Їхній список доступний на вимогу.

Візьміть до уваги, що певну особисту інформацію можуть також повідомляти державним і громадським органам на відповідних територіях для правових і податкових цілей, чи в разі, якщо це слушно для захисту бізнесу, клієнтів, персоналу чи постачальників Whirlpool. Окрім того, вона може бути розкрита покупцям або партнерам та їхнім професійним радникам для вивчення запропонованого продажу чи переміщення компанії, її бізнесу чи активів, а також угод про комерційне партнерство чи спільне підприємство. Необхідність цього може виникати час від часу, якщо дотримання анонімності не є можливим або здійсненним. По завершенні операції покупці та партнери можуть використати цю інформацію для цілей, визначених у цьому повідомленні.

В яких випадках ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ПЕРЕДАНА ЗА КОРДОН

Місцеве законодавство про конфіденційність дозволяє Whirlpool передавати особисту інформацію в інші країни за умови, що ви дали на це згоду заздалегідь, або існує інше правове виправдання і забезпечений відповідний рівень захисту.

Візьміть до уваги, що персонал Whirlpool, інші компанії Whirlpool Group, треті сторони, які діють від нашого імені як постачальники наших послуг, і ретельно обрані партнери також можуть перебувати за кордоном і навіть за межами Європейської економічної зони. Тому Whirlpool зобов’язується забезпечити, щоб у цьому випадку передача цілком відповідала європейським і місцевим правовим принципам і вимогам, а також було вжито відповідних заходів безпеки для захисту особистої інформації в/на таких країнах/територіях.

ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Whirlpool оброблятиме та зберігатиме вашу особисту інформацію доти, доки це потрібно для дотримання законодавчих вимог, чи для наших встановлених законних ділових потреб і намічених цілей, як визначено вище/нижче.

ЯКІ ПРАВА ВАМ НАДАНІ

Закони ЄС про конфіденційність дозволяють вам перевіряти, чи має Whirlpool особисту інформацію про вас, і, якщо має, отримати її копію разом із детальною інформацію про те, як і для яких цілей вона обробляється Whirlpool. Також ви можете звернутися з проханням, щоб ваша особиста інформація, яку ми маємо про вас, була оновлена й/або виправлена, а також, якщо це дозволяє застосовне законодавство, навіть знищена. Окрім того, ви можете будь-коли відкликати будь-яку надану згоду, яка стосується обробки ваших особистих даних.

Якщо ви хочете скористатися своїми вказаними вище правами: змінити своє рішення щодо отримання інформації, або повідомити Whirlpool про будь-які зміни у ваших даних, або поставити будь-яке запитання про використання вашої особистої інформації Whirlpool, просимо звернутися до нас: Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 42-44

Безпечна гавань

Whirlpool дотримується концепції „Безпечна гавань” США – ЄС і концепції „Безпечна гавань” США – Швейцарія, прийнятих Міністерством торгівлі США стосовно збирання, використання та зберігання даних із Європейського Союзу та Швейцарії відповідно. Whirlpool засвідчила, що дотримується принципів захисту конфіденційності концепцій „Безпечна гавань” США – ЄС і Швейцарія – ЄС щодо виявлення, відбору, передачі, безпеки, цілісності даних, доступу й дотримання законності. Інформацію про концепції „Безпечна гавань” ЄС і Швейцарії можна знайти на веб-сайті: http://export.gov/safeharbor.

Якщо ви маєте невирішене питання щодо конфіденційності чи використання даних, яке ми не розглянули задовільним чином, просимо звернутися до TRUSTe за адресою https://feedback-form.truste.com/watchdog/request. Клацніть це посилання, щоб дізнатися номер факсу та поштову адресу. Вирішення суперечок через систему TRUSTe можливе лише англійською мовою.

 
 
 Website Security Test